Vážení zákazníci, teší nás Váš záujem  o internetovú prezentáciu firmy SZT - Stroje, s.r.o. Budeme potešení, ak našu stránku navštívite vždy , keď budete hľadať inovatívne riešenia.

Charakteristickým znakom spoločnosti je ochota a pripravenosť zamestnancov riešiť všetky požiadavky zákazníkov, zamerané aj na neštandardné technické riešenia. Skúsený tím odborníkov poskytuje konzultácie a navrhuje zákazníkovi riešenia šité na mieru.

Veľký dôraz je v našej spoločnosti kladený na kvalitu. Tú sme podporili certifikáciou firmy podľa STN EN ISO 3834-2:2006 a našou neustálou snahou do budúcnosti je a zostane zvyšovanie kvality ponúkaných služieb a tovarov.

Firma SZT – stroje napĺňa svoju spoločenskú zodpovednosť podporou mládeže, jej výchovy a športových aktivít a je realizovaná kontinuálne prakticky od vzniku firmy. Podporujeme mnohé kultúrne a spoločenské podujatia v Turci, napríklad  MHC Martin, MHA Martin, Slovenská asociácia individuálnych športov Martin atď. Tešia nás úspechy mladých florbalistov FbK Turany, ktorí patria medzi oddiely, ktoré šíria dobré meno našej spoločnosti.